O projektu

Moderní bydlení či podnikání v centru města Veselí nad Moravou. To je „Rezidence Nová tržnice“ nacházející se v samotném centru města, na ul. Svatoplukova, rezidence je rozdělena do tří sekcí A, B, C. 

Od března 2021 se předpokládá zahájení výstavby sekce C, která bude mít k dispozici 18 elegantních bytových jednotek o různých velikostech, o výměře 28 m2 až 101 m2. Na své si tedy přijdou nejen mladé rodiny s dětmi, ale i ti, kteří své zázemí teprve hledají. 

Ke každému bytu náleží parkovací stání a sklepní kóje, u některých bytů je také prostorná terasa. Bytový dům disponuje výtahem.

Přízemí rezidence bude využito pro komerční prostory. K dispozici je až 5 nebytových prostor k prodeji nebo pronájmu. Vhodné pro prodejnu, showroom, kanceláře nebo provozovnu služeb.

Předpokládané dokončení bytového domu „C“ je v dubnu 2022.

V průběhu roku 2022 se předpokládá zahájení výstavby sekce A + B. 
Sekce A  bude mít k dispozici 8 bytových jednotek, v přízemí objektu jsou v plánu 2 prodejny. 

Je možná i varianta celý objekt A využít pro účely provozování služeb, kanceláří, prodejen nebo např. lékařských ordinací. Sekci B tvoří komerční prostory v přízemí – 5 prodejen a 15 bytových jednotek.

Celý projekt je plánován jako energeticky velmi úsporný.

  • Skvěle dostupná lokalita
  • Parkovací stání přímo u domu
  • Široký výběr dispozic bytů
  • V ceně bytu je podlahové vytápění a venkovní elektrické žaluzie
  • Celý objekt je zabezpečen elektronickým čipovým systémem
  • Všechny bytové jednotky budou vybaveny rekuperací
  • Občanská vybavenost (školky, školy základní i střední a další občanská vybavenost včetně mnoha menších obchodů, restaurací, služeb či polikliniky).

Rezidence Nová tržnice


Napište nám

Pošlete nám dotaz, o vše se postaráme