O projektu

Moderní bydlení či podnikání v centru města Veselí nad Moravou.

To je „Rezidence Nová tržnice“ nacházející se v samotném centru města, na ul. Svatoplukova, rezidence je rozdělena do tří sekcí A, B, C. 

V březnu 2021 započala výstavba sekce C, která má k dispozici 18 moderních bytových jednotek o různých velikostech, o výměře 28 m2 až 101 m2. Velký zájem o koupi projevili nejen mladé rodiny s dětmi, ale i ti, kteří své zázemí teprve hledali. 

Ke každé bytové jednotce náleží parkovací stání a sklepní kóje, u některých bytů je také prostorná terasa. Bytový dům disponuje výtahem.

Přízemí rezidence je využito pro komerční prostory, ve kterých se nachází 5 provozoven, z toho 4 jsou využity jako prodejny, pátá slouží jako kancelář.  

V polovině roku 2022 byla zahájena výstavba dvou polyfunkčních domů sekce A + B, která společně se sekcí C, jež byl na jaře roku 2022 dokončen, doplní celý komplex projektu Rezidence Nová tržnice. 

Oba objekty A + B jsou čtyřpodlažní. Celkem zde vznikne 24 bytových jednotek, v parteru obou objektů se budou nacházet komerční prostory. Sekce A bude mít k dispozici 9 bytových jednotek, sekce B 15 bytových jednotek.

Předpokládané dokončení výstavby bytového domu „B“ je v prosinci roku 2023, bytového domu „A“ v první polovině roku 2024.

Celý projekt je plánován jako energeticky velmi úsporný.

  • Skvěle dostupná lokalita
  • Parkovací stání přímo u domu
  • Široký výběr dispozic bytů
  • V ceně bytu je podlahové vytápění a venkovní elektrické žaluzie
  • Celý objekt je zabezpečen elektronickým čipovým systémem
  • Všechny bytové jednotky budou vybaveny rekuperací
  • Občanská vybavenost (školky, školy základní i střední a další občanská vybavenost včetně mnoha menších obchodů, restaurací, služeb či polikliniky).

Rezidence Nová tržnice


Napište nám

Pošlete nám dotaz, o vše se postaráme