O projektu

Moderní bydlení či podnikání v centru města Veselí nad Moravou.

To je „Rezidence Nová tržnice“ nacházející se v samotném centru města, na ul. U Kajetánka, rezidence je rozdělena do tří sekcí A, B, C. 

V březnu 2021 započala výstavba sekce "C", která má k dispozici 18 moderních bytových jednotek o různých velikostech, o výměře 28 m2 až 101 m2. Velký zájem o koupi projevili nejen mladé rodiny s dětmi, ale i ti, kteří své zázemí teprve hledali. 

Přízemí rezidence je využito pro komerční prostory, ve kterých se nachází 5 provozoven, z toho 4 jsou využity jako prodejny, pátá slouží jako kancelář.  Polyfunkční dům byl na jaře roku 2022 stavebně dokončen.

V polovině roku 2022 byla zahájena výstavba dvou polyfunkčních domů sekce A + B, která doplňuje celý komplex projektu Rezidence Nová tržnice. 

Polyfunkční dům "B" byl stavebně dokončen na podzim roku 2023. Jedná se o čtyřpodlažní dům, v jeho přízemí se nachází 7 zubních ordinací a 15 bytových jednotek. 

Poslední dům s označením "A" byl stavebně dokončen v zimě roku 2024 a disponuje 9 bytovými jednotkami a 3 provozovnami v přízemí domu.

Ke každé bytové jednotce náleží parkovací stání u domu, sklepní kóje, domy disponují bezbariérovým přístupem s výtahem, vstup do domu je na čipovou kartu a samozřejmostí je podlahové vytápění s rekuperací. U některých bytů je také prostrorná terasa. 

Hned vedle nových bytových domů vzniklo i nové parkoviště s kapacitou 40 stání.

Realizace celého rezidenčního projektu, který zahrnuje 42 moderních bytových jednotek a 15 provozoven byla rozdělena do dvou časových etap a trvala celkem 34 měsíců.

  • Skvěle dostupná lokalita
  • Parkovací stání přímo u domu
  • Široký výběr dispozic bytů
  • V každé bytové jednotce je podlahové vytápění, venkovní elektrické žaluzie a rekuperace
  • Celý objekt je zabezpečen elektronickým čipovým systémem
  • Občanská vybavenost (školky, školy základní i střední a další občanská vybavenost včetně mnoha menších obchodů, restaurací, služeb či polikliniky).

Rezidence Nová tržnice


Napište nám

Pošlete nám dotaz, o vše se postaráme