Výstavba polyfunkčních domů „A“ a „B“ pokračuje podle plánu

28. 11. 2022

V současné chvíli pokračuje ve Veselí nad Moravou výstavba dvou polyfunkčních domů s označením „A“ a „B“ Rezidence Nová tržnice. Firmě PSG Construction a.s. ze Zlína se daří s realizací projektu pokračovat podle plánu. První stavbu uvidíme koncem příštího roku.

Moderní bydlení a podnikání v centru města Veselí nad Moravou! Taková je definice projektu Rezidence Nová tržnice. Stavba má do města nalákat nejen mladé rodiny, ale také podnikatele, či lékaře.

Již v červnu tohoto roku došlo k dokončení stavebních prací na prvním polyfunkčním domu, objektu „C“. „Budova „C“ zahrnuje celkem 18 bytových jednotek a 5 provozoven. Již během srpna a září se do těchto prostor stěhovali noví majitelé,“ uvádí veselský starosta Petr Kolář.

Aktuálně dochází k výstavbě zbylých dvou objektů. „Vznikne zde dalších 24 bytů a 9 nebytových prostor, mezi nimi i 6 nových zubních ordinací. I v tom vidím přidanou hodnotu celého projektu…,“ dodává starosta. Budoucí majitelé, návštěvníci provozoven se mohou těšit také na nové veřejné parkoviště s kapacitou 55 parkovacích míst pro osobní automobily. Poprvé ve Veselí nad Moravou se zde objeví dobíjecí stanice pro elektromobily!

A v jaké fázi je stavba nyní? U objektu „A“ dochází v současné chvíli k položení základové desky. U stavby „B“ již společnost PSG Construction, a.s. pracuje na prvním podlaží. Předpokládané dokončení výstavby bytového domu „B“ je v prosinci roku 2023. Polyfunkční dům „A“ by měl být přístupný v první polovině roku 2024.